Bekijk de video

Lot A4 : Huis - 145m²

3 slaapkamers

Optieprijs: 405 000,00

Deze prijs is altijd inclusief registratierechten en btw

Prachtige nieuwbouwwoning in het hart van Sint-Niklaas.

Deze 3-slaapkamer woning heeft een aantrekkelijke en praktische indeling zodat iedereen er zich echt thuis kan voelen.

Bij het ontwerpen van het woonproject werd rekening gehouden met een uitstekende oriëntatie en werd er voor gezorgd dat alle woonentiteiten omgeven zijn door veel groen.

Bekijk zeker de virtuele rondleiding via volgende link: https://nodalview.com/4LoUtiACxXXZ4dABh6N8hKfT

Indien u geïnteresseerd bent in deze woning, gelieve dan de infofiche hieronder ingevuld op te sturen naar bram@canius.be

Wij zullen dan contact opnemen om een bezoek in te plannen met u.

Informatie

Type: Huis
Woonopp.: 145m²
Grondopp.: 147m²
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
WC's: 2
Gelijkvloers:
  • Berging
  • Eetkamer
  • Inkomhal
  • Keuken
  • Living/zitplaats
  • Vloerverwarming
  • Terras
  • WC 1
  • Tuin (privé)
Verdieping 1:
  • Badkamer
  • Nachthal
  • Slaapkamer 1
  • Slaapkamer 2
  • Slaapkamer 3
  • WC 2
Download: Woning A4 Informatiefiche Hamsterhuur woning A4

Wat levert Hamsterhuren mij hier op?

Dankzij Hamsterhuren kan je tot 4 jaar huishuur integraal aftrekken van de vastgelegde aankoopprijs. Registratierechten en btw zijn al inbegrepen, iets wat op immosites vaak niet gebeurd. De enige onbekende factor is de aanpassing van de prijs aan de officiële gezondheidsindex. Daarin wordt de jaarlijkse inflatie (dus de stijgende levensduurte) verwerkt. Maar omdat ook je huishuur hieraan elk jaar wordt aangepast, blijft dat verschil beperkt. Hou wel nog rekening met de notariskosten (tussen 3.000 en 5.000 euro).

1
4
Huurprijs tijdens jaar 1 : € 1 150,00
Waarde huis na jaar 1 : € 405 000,00
Restwaarde huis na jaar 1 : € 391 200,00
>Gemiddelde inflatiecijfer in 2018 :1,95%

Interesse?

Contacteer ons:

Begijnhof 58 - 3800 Sint-Truiden

Tel: 011/74.88.902

Email: info@hamsterhuren.be

Of vul het formulier in en wij contacteren je terug:

  1. Ik geef Canius Realty toestemming om mijn gegevens te bewaren en te gebruiken met als enig doel Hamsterhuren in mijn buurt te promoten.
  2. Canius Realty mag mij contacteren via e-mail om mij te informeren over de voortgang van projecten die mij kunnen interesseren. Ik verbind mij nergens toe.
  3. Mijn gegevens mogen onder geen voorwaarde worden verkocht of doorgegeven aan derde partijen.