Bekijk de video

Lot 44 : Appartement - 125m²

3 slaapkamers

Optieprijs: 0,00

Deze prijs is altijd inclusief registratierechten en btw

Duplex appartement 44 (05.06)

Het appartement omvat op het gelijkvloers: ruime inkomgang met gastentoilet, zithoek, keuken, eetplaats met zicht op het private tuintje.
Hogerop: nachthal met 3 ruime slaapkamers en een badkamers.

Huurprijs: 750 EUR/maand
Aankoopoptieprijs:

In het kort:

  • Volledig afgewerkt met kwalitatieve materialen;
  • Carport;
  • Prachtige ligging;
  • Oase van rust.

Informatie

Type: Appartement
Woonopp.: 125m²
Grondopp.: 85m²
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
WC's: 1
Gelijkvloers:
  • Berging
  • Inkomhal
  • Keuken
  • Living/zitplaats
  • Carport (inclusief)
  • WC 1
  • Tuin (privé)
Verdieping 1:
  • Badkamer
  • Slaapkamer 1
  • Slaapkamer 2
  • Slaapkamer 3
Download: Duplex Appartement 42 (05.07)

Wat levert Hamsterhuren mij hier op?

Dankzij Hamsterhuren kan je tot 4 jaar huishuur integraal aftrekken van de vastgelegde aankoopprijs. Registratierechten en btw zijn al inbegrepen, iets wat op immosites vaak niet gebeurd. De enige onbekende factor is de aanpassing van de prijs aan de officiële gezondheidsindex. Daarin wordt de jaarlijkse inflatie (dus de stijgende levensduurte) verwerkt. Maar omdat ook je huishuur hieraan elk jaar wordt aangepast, blijft dat verschil beperkt. Hou wel nog rekening met de notariskosten (tussen 3.000 en 5.000 euro).

1
4
Huurprijs tijdens jaar 1 : € 750,00
Waarde huis na jaar 1 : € 0,00
Restwaarde huis na jaar 1 : € -9 000,00
>Gemiddelde inflatiecijfer in 2018 :1,95%

Interesse?

Contacteer ons:

Begijnhof 58 - 3800 Sint-Truiden

Tel: 011/74.88.902

Email: info@hamsterhuren.be

Of vul het formulier in en wij contacteren je terug:

  1. Ik geef Canius Realty toestemming om mijn gegevens te bewaren en te gebruiken met als enig doel Hamsterhuren in mijn buurt te promoten.
  2. Canius Realty mag mij contacteren via e-mail om mij te informeren over de voortgang van projecten die mij kunnen interesseren. Ik verbind mij nergens toe.
  3. Mijn gegevens mogen onder geen voorwaarde worden verkocht of doorgegeven aan derde partijen.