Bekijk de video

Lot D.0.4. : Appartement - 111m²

3 slaapkamers

Optieprijs: 356 582,74

Deze prijs is altijd inclusief registratierechten en btw

Gelijkvloers Appartement

Het gelijkvloers appartement omvat: inkomhal, leefruimte met ingerichte keuken, berging (afvoerleidingen voorzien), gastentoilet, master bedroom met eigen badkamer (wandtafelkast en ligbad), 2 slaapkamers, badkamer #2 (wandtafelkast en douche).
De slaapkamers kijken uit op het aangelegde terras met tuin.

Ondergrondse staanplaats en berging voorzien in de huur- en optieprijzen.

In het kort:

  • Volledig afgewerkt met kwalitatieve materialen;
  • Eigen terras met tuin;
  • Ondergrondse staanplaats;
  • Ondergrondse afvalcontainers;
  • Prachtige ligging.

Informatie

Type: Appartement
Woonopp.: 111m²
Grondopp.: 111m²
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
WC's: 1
Gelijkvloers:
  • Badkamer
  • Berging
  • Eetkamer
  • Inkomhal
  • Keuken
  • Living/zitplaats
  • Staanplaats
  • Slaapkamer 1
  • Slaapkamer 2
  • WC 1
  • Tuin (privé)
Download: D 0.4

Wat levert Hamsterhuren mij hier op?

Dankzij Hamsterhuren kan je tot 4 jaar huishuur integraal aftrekken van de vastgelegde aankoopprijs. Registratierechten en btw zijn al inbegrepen, iets wat op immosites vaak niet gebeurd. De enige onbekende factor is de aanpassing van de prijs aan de officiële gezondheidsindex. Daarin wordt de jaarlijkse inflatie (dus de stijgende levensduurte) verwerkt. Maar omdat ook je huishuur hieraan elk jaar wordt aangepast, blijft dat verschil beperkt. Hou wel nog rekening met de notariskosten (tussen 3.000 en 5.000 euro).

1
4
Huurprijs tijdens jaar 1 : € 1 075,00
Waarde huis na jaar 1 : € 356 582,74
Restwaarde huis na jaar 1 : € 343 682,74
>Gemiddelde inflatiecijfer in 2018 :1,95%

Interesse?

Contacteer ons:

Begijnhof 58 - 3800 Sint-Truiden

Tel: 011/74.88.902

Email: info@hamsterhuren.be

Of vul het formulier in en wij contacteren je terug:

  1. Ik geef Canius Realty toestemming om mijn gegevens te bewaren en te gebruiken met als enig doel Hamsterhuren in mijn buurt te promoten.
  2. Canius Realty mag mij contacteren via e-mail om mij te informeren over de voortgang van projecten die mij kunnen interesseren. Ik verbind mij nergens toe.
  3. Mijn gegevens mogen onder geen voorwaarde worden verkocht of doorgegeven aan derde partijen.